במה למסיבה

אם אתם מתכננים מסיבה שכוללת ריקודים, מופעים או תצוגות אופנה אתם חייבים להצטייד בבמה למסיבה בהתאם לסוג הפעילות המתוכננת. עם זאת, בכל במה למסיבה עליכם להבטיח את שלום המשתתפים ולשכור במה שהיא איכותית ובטיחותית.

למשל : במה למסיבה שנבנית בטכניקה ייחודית שמשלבת פרופילים קלים מאלומיניום עם רגליים (טלסקופיות או בצורת מספריים) נחשבת לבטיחותית : במה זו יכולה לשאת עד 750 למ"ר והיא נחשבת לדובדבן שבקצפת בתחום.

בנוסף, מומלץ לרכוש במה למסיבה ששלביה הקמתה מלווים ע"י מהנדס מטעם החברה עצמה. למעשה, במה למסיבה יכולה להיות סיבה למסיבה אך ורק בתנאי שהיא בטוחה מעל לכל ספק.

למשל : כדי לאפשר למסיבה שלכם להתקיים בכל מקום ובכל זמן מומלץ לבצע השכרת אוהלים למסיבות. השכרת אוהלים למסיבות יבטיחו שהמסיבה שלכם תתקיים למרות התנאים המשתנים של מזג האויר, למשל.

אוהלים אלו יכולים כמובן לכלול את הבמות הנדרשות למסיבה שלכם ועדיף לשלב, כלומר לשכור הן את האוהלים ואת הן הבמות מאותו ספק כדי למנוע כאבי ראש. כך תבטיחו את השילוב המושלם ותמנעו מעצמכם התרוצצויות מיותרות ותתמקדו אך ורק במסיבה.

ספק אחד יסייע לכם גם אם למשל אתם צריכים במות לכנס או במות לכנסים.  במות לכנס יכולות לשמש להענקת פרסים בכנס תחרותי ובמות לכנסים יכולות להיות רב-פעמיות, כלומר הן יכולות לשמש אתכם במידה ואתם מארגנים מספר כנסים ולא רק אחד.

עם זאת, תחום זה הוא מורכב ולא רק מבחינה בטיחותית אלא גם הנדסית וטכנית. למעשה,  השכרת במות שונות למסיבות ולכנסים אינה עניין של מה בכך אלא פעולה שמחשבה בצידה.

לכן, מומלץ שכל השכרת במה תיעשה מחברה שמתמחה בתחום האירועים ושפועלת בכל הארץ. למעשה, רק הפעילות הכלל-ארצית היא זו שמבטיחה שהשכרת הבמות תהיה חלק מהארוע כולו, כלומר תכלול אוהלים מצוידים, מערכות סאונד, מערכות קירור וחימום לפי הצורך, דוכני מזון, ביתנים סולאריים, מחסומים ועוד.

למעשה, רק השילוב הזה מבטיח שהאירוע שלכם יעבור בשלום ושאתם תגיעו אליו חסרי דאגה. וכמובן, שהאורחים שלהם יהיו מרוצים ושיזכרו דווקא את האירוע שלכם לעומת שלל האירועים האחרים.

כדי לתכנן אירועים שכוללים במות בהצלחה יש לפנות מלכתחילה לחברות שזוהי מומחיותן. רק חברות שמתמחות בתחום האירועים יבטיחו שהאירוע שלכם יהיה בטוח ומוצלח ופשוט מושלם. וכמובן חברות אלו צריכות להיות מקצועיות ובעלות ידע ונסיון רב שנים בתחום זה

למזלכם בארץ פועלת חברת האחים כץ שהיא החברה המובילה בתחום זה בישראל. החברה הקימה את הבמות המרכזיות של מכביה 2015 והייתה מעורבת בפרויקטים רבים, למשל :

  • הקמת אוהלים למופעי אופרה במצדה בשנים 2010 (האופרה נבוקו) ו-2011 (האופרה אאידה)
  • הקמת אוהלים עם קירות זכוכית במוזיאון ישראל
  • הקמת אוהלים למטרות שונות במופע של הזמרת מדונה באצטדיון רמת גן למשל אוהלים להלבשה, איפור, עסויים, חדר אוכל ועוד
  • הקמת אוהל בנתב"ג ששימש לקבלת הפנים של נשיא ארה"ב ג'ורג' בוש כולל הקמה של  מחסומים, במות, דגלים ותרנים
  • הקמת מתחם חתונה ל-1700 איש ביער בן שמן כולל אוהלים, במות וטריבונות
  • הקמת אוהלים בחירייה ששימשו לחנוכה של פארק אריאל שרון במקום
  • הקמת אוהלים לאירועים שונים למשל חברת קוקה קולה ועוד.

כמובן שאלו רק חלק מהפרויקטים שביצעה החברה בשנים האחרונות וזו אינה הרשימה המלאה. לקבלת הרשימה המלאה ולקבלת פרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור קשר באמצעות הטלפון, המייל או דרך הרשתות החברתיות. אנחנו בטוחים שלא תצטערו ושגם אתם תצטרפו למסיבה כי החברה לא בכדי קוראת לעצמה : "אוהלים של משפחה"

Share Button
במה למסיבה
דרג את התוכן