דוכן מזון מעוצב לאירועים

אם אתם רוצים שהאירוע שלכם ייזכר לשנים רבות כדאי שיהיו בו אטרקציות מקוריות. כיום כולם עושים שימוש במגנטים לאירועים ובשאר טרנדים שכבר מיצו את עצמם. הגיע הזמן שתכירו את האטרקציה החדשה שתגרום לאורחיכם להישאר עם לסת פעורה – דוכן מזון מעוצב לאירועים שהוא האטרקציה שמקפיצה כל אירוע והופכת אותו ליוקרתי במיוחד.

דוכן מזון מעוצב לאירועים מתאים לאירועים שבהם יש בופה להגשת האוכל או בעברית מזנון. דוכן מזון מעוצב לאירועים מגיע בצורה של ספינה ולכן מתאים לאירועים בנושא זה. רק תחשבו כמה זה מתאים למשל לילד בשם ים שחוגג בר מצווה .

לדוכן מזון מעוצב לאירועים מפרט טכני ייחודי ועשיר וניתן להוסיף לו לוגו וצבעים. למשל לכתוב על דוכן מזון מעוצב לאירועים את המילים "מזל טוב לים בהגיעו למצוות". וכמובן שזה לא הכל כי ניתן לצרף לדוכן זה אטרקציות נוספות ומיד נרחיב בנושא.

דוכן אוכל מעוצב לאירועים הוא ככל דוכן אוכל בהבדל אחד שעושה את ההבדל: דוכן זה מעוצב בצורה של ספינה אמיתית ובכך משנה את האוירה לחלוטין. למעשה, דוכן אוכל מעוצב לאירועים הוא הדרך הפשוטה ליצור את אפקט ה"וואו" שיוצר אירוע מושלם.

דוכן אוכל מעוצב לאירוע הוא יותר מעוד אטרקציה כי הוא גם שימושי : הוא כולל 2 מיכלי נירוסטה להגשת מזון במשקל כולל של 300 ליטר. למעשה, דוכן אוכל מעוצב לאירוע הוא השילוב האידיאלי בין הפרקטיקה לאסתטיקה שכה חשוב באירועים.

דוכן מזון מעוצב אינו רק גימיק חולף והוא יותר מאטרקציה או מטרנד. למעשה, דוכן מזון מעוצב היא הדרך שלכם להראות לאורחים שלכם שאתם מיוחדים באמת. ובינינו הגיע הזמן להודות שלכולנו כבר נמאס מגימיקים בנליים כמו מגנטיים והגיע הזמן לשינוי.

אנחנו בטוחים שגם באירוע שלכם דוכן אוכל מעוצב  יהיה מרכז העניינים ויזכה לסלפים רבים. לכן אנחנו ממליצים להגיש בדוכן אוכל מעוצב את מנת הדגל של האירוע. ככה תבטיחו שהאורחים שלכם יהיו גם שבעים וגם מרוצים ואנחנו חושבים שזה השילוב האידיאלי.

אם גם אתם רוצים להבטיח את האטרקציה הזו באירוע שלכם הגיע הזמן לפעול. ואל תדאגו כי כל שאתם צריכים לעשות הוא ליצור קשר עם חברת האחים כץ. אתם יכולים לבחור בין יצירת קשר באמצעות הטלפון או האימייל ולרשותכם גם אופציות נוספות : השארת הודעה באתר האינטרנט של החברה או יצירת קשר באמצעות הרשתות החברתיות.

וזה לא הכל כי עכשיו הגיע הזמן לקיים את הבטחתנו מקודם ולהרחיב בנושא האטרקציות. כאמור לדוכן המזון ניתן להוסיף אטרקציות כמו ביתן סולארי נייד שגם אותו ניתן לשנות, כלומר להוסיף לו לוגו וצבעים בהתאמה אישית שיתאימו לקונספט של האירוע הספציפי שלכם.

וזוהי רק ההתחלה כי בהשכרת הדוכן אתם יכולים להינות מחבילת אירועים שכוללת כמעט הכל : השכרת אוהלים, הקמת במות, השכרת מחסומים ועוד כולל כל הציוד הנלווה כמו מערכות חימום וקירור בהתאם למזג האויר.

למעשה, אתם יכולים להסיר דאגה מלבכם ולקבל את כל הדרוש לאירוע שלכם ממקום אחד בלבד. כך תבטיחו לא רק שהאירוע שלכם יהיה כמו שחלמתם אלא גם שתגיעו אליו רגועים. אולי תתפלאו אבל בהחלט ניתן להרים אירוע ולא לסבול מכאבי ראש תוך כדי התהליך.

ואתם לא לבד כי בין לקוחות החברה המרוצים ניתן למצוא ידוענים רבים. למשל הזמרת מדונה ונשיאי ארה"ב לשעבר ג'ורג' בוש וברק אובמה ועוד רבים וטובים. אנחנו בטוחים שגם לכם מגיע האירוע הטוב ביותר למרות שאתם לא ידוענים.

Share Button
דוכן מזון מעוצב לאירועים
דרג את התוכן